„Sociumas LT“ kontaktai

Jei manote, kad turite naudingos informacijos, pasidalinkite ja su „Sociumas LT“ redakcija. Pranešimus spaudai, nuotraukas, pastebėjimus ir pamąstymus apie socialinį gyvenimą bei projektą siųskite el. paštu: .

Kas yra „Sociumas LT“

Projektas „Sociumas LT“ – tai speciali naujienų portalo DELFI rubrika, skirta besidomintiems socialinėmis problemomis, socialiniu gyvenimu, savanoriška veikla, socialiai pažeidžiamų grupių integracija, inovatyviomis verslo idėjomis ir t.t.

Rubrikoje taip pat pristatomi Europos socialinio fondo lėšomis įgyvendinami projektai – investicijas į socialinę integraciją, užimtumo skatinimą, pagalbą socialinę atskirtį patiriantiems žmonėms tapti visaverčiais visuomenės nariais ir darbo rinkos dalyviais.

Projekte pateikiama aktuali informacija, sėkmių ir nesėkmių pavyzdžiai, kurių herojai – paprasti žmonės, savo atkaklumu, užsispyrimu ir ryžtingumu pasiekę užsibrėžtų tikslų.

Istorijose atrasite atsakymus į klausimus, kurie galbūt neleidžia Jums pradėti savo verslo ar atrasti motyvacijos keisti savo aplinką. Pavyzdžiui, ką daryti norint pradėti verslą, kokie pirmieji žingsniai, ką svarbu žinoti nusprendusiems žengti šiuo keliu, kokios galimybės laukia – visa tai ir dar daugiau rasite specialioje rubrikoje – „Sociumas LT“.

2011 metais startavęs projektas „Sociumas LT“ atsižvelgia į opiausias visuomenės problemas, daug dėmesio skiriama įvairių nevyriausybinių organizacijų veiklos viešinimui. Taip skaitytojams suteikiama koncentruota informacija apie organizacijas, galinčias pasiūlyti pagalbą žmonių problemoms spręsti ar idėjoms įgyvendinti. Straipsniuose pateikiamos sėkmės istorijos motyvuoja vykdyti pokyčius aplinkoje, kurioje gyvename, orientuotis į inovatyvias, šiuolaikines veiklos idėjas.

„Sociumas LT“ veikla neįsivaizduojama be skaitytojų tiesioginio dalyvavimo. Tai socialinė aplinka, sujungianti įvairiausių socialinių grupių, amžiaus, profesijų, išsilavinimo, požiūrių žmones ir leidžianti kiekvienam išsakyti savo nuomonę, mintis, idėjas, dalyvauti apklausose, pasiūlyti temą straipsniams ar pateikti idėjų, kaip tobulinti naujosios informacinės skilties turinį. Todėl visi čia yra laukiami ir kviečiami prisidėti prie sėkmingos projekto veiklos.

Projektas „Sociumas LT“ įgyvendinamas remiant Europos Sąjungai ir bendradarbiaujant su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto partneriais gali tapti visos socialiai atsakingos ir su tuo susijusią veiklą vykdančios institucijos.

Savaitės klausimas
Pradėti verslą ir, jei jis nesiseka, reikia mokėti laiku pasitraukti. Norint tai pastebėti, reikia turėti verslumo ir sugebėti reaguoti į pokyčius.
Kalbėjo
Inga Juknytė-Petreikienė, Vilniaus kooperacijos kolegija
...
...